İzmir Lokma Fiyatları

izmir lokma fiyatları

İzmir lokma fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar kullanılan malzeme, servis yapılacak bölge ve lokma dökümünün kaç kişilik olmasıdır. İzmirde lokmacı ve izmir lokma firmaları arasında iyi bir yer edinen ve yaklaşık 20 yıldır oğullarıyla birlikte Lokmacı Gürbüz adıyla seyyar lokmacı düzeneği ve uygun lokma fiyatları ile faaliyet gösteren Gürbüz Usta’nın geleneksel ve kendine has tarifiyle yaptığı lokmalar İzmir’in en lezzetli lokmalarıdır. Lokmacı Gürbüz, izmir lokma döktürme denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı, dürüst, güvenilir, kaliteli ve hijyen hizmet anlayışına borçludur. İzmirde lokma fiyatları, lokma döküm işleminin kaç kişilik yapılacağıyla ilişkilidir.

Bu nedenle lokma fiyatı sormak istenildiğinde gerekli olan bilgi lokmanın nerede döküleceği ve kaç kişilik olacağıdır. Çünkü lokma fiyatlarında esas belirleyici kullanılacak malzeme ve emekdir. 200, 300 kişilik lokma ile 500 kişilik lokma dökümü için harcanan emek ve malzeme aynı olmayacağı gibi fiyatları da aynı olmayacaktır.

Lokma fiyatlarını etkileyen bir diğer etken merkeze uzaklıktır. Lokma döktürmek istenen adresin şehir merkezine uzak olması, mesafenin artmasından dolayı emek ve zamanın artmasına neden olmaktadır. Bu nedenler doğrudan verilen lokma fiyatını etkilemektedir.

İzmir Lokma Telefon

Ancak bizimle iletişime geçilmesi ve doğrudan fiyatlandırma hakkında bilgi edinilmek istenmesi halinde izmir, saray, fındık, kaşık, misket lokma fiyatları konusunda yardımcı olmaktayız.
Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişim geçmek için tıklayınız.