tavuklu pilav

Kimsenin kolay kolay hayır diyemeyeceği bir lezzet olan pilav tavuk ikilisi. Hepimizin severek tükettiği bir lezzet olan pilav tavuk, ana malzemeleri tavuk suyu didiklenmiş tavuk eti ve pirinçten oluşan ve mevlütlerden düğünlere, doğum, ölüm ve dini günler gibi özel günlerden açılış törenlerine kadar geniş bir yelpazede dağıtılan ve eski bir gelenek olan tavuk pilav dağıtımı günümüze kadar canlılığını korumuş bir hayır etkinliğidir.

Tavuklu Pilav

Özel günlerde ve dini günlerde yüzlerce kişiye tavuk, pilav yapmak ve dağıtmak büyüklerimizden öğrendiğimiz geleneksel kültürel kodlardan sadece birisidir. Lokmacı Gürbüz, kaliteli malzemeden ürettiği pilavı ister dökme porsiyon olarak ister yerinde porsiyon olarak siz değerli müşterilerine sunuyor.

Lokmacı Gürbüz, geçmişten günümüze gelen hayır amaçlı yapılan tavuklu pilavları son derece hijyenik ortamda ve titiz şekilde yapmaktadır.
En kaliteli malzemelerle ve tamamen helal sertifikasına uygun olarak kesimi yapılan tavuklar, izmirde pilav tavuk firmaları arasında en çok tercih ve tavsiye edilen lokmacı gürbüz tarafından yıllardır ustalıkla yapılmaktadır. En lezzetli tavuk ve tadı damakta kalan pilavlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermek için tüm gücümüz ile çalışmaktayız.

izmir, tavuklu, pilav, tavuk, dağıtımı, firmaları, izmirde pilav

Pilav Tavuk Sipariş Formu

Siparişi vermek için formu doldurarak bize gönderin, hemen pilav tavuk siparişinizi hazırlayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.