izmir lokma

İzmir Lokma – Her kentin kendine ait bir kültürel kodu ve bu kültürü yaşatacak bir ruhu vardır. İzmir’in kültürel kodlarından sadece birisi olan lokma geleneğine İzmirde her köşe başında lokma firmaları tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Lokma fiyatları hakkında bilgi almak ve lokma siparişi vermek için bize ulaşın.

İzmir Lokma

İzmirliler için geleneksel bir ritüel haline gelmiş olan lokma dökümü başta sünnet düğünlerinde, mevlit, kandil gibi dini günlerde, dükkan, mağaza vb. açılış törenlerinde ücretsiz olarak halka dağıtılır. İzmirliler için paylaşmanın bir simgesi olan lokma döktürmek İzmir’le o kadar özdeşleşmiştir ki halkın dilinde izmir lokması olarak yer edinmiştir.

lokma firmaları, izmirde lokmacı, lokma, izmir lokmacıları,  lokma fiyatları hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için Lokmacı Gürbüz’e ulaşın.

Lokmacı Gürbüz usta, kendine has lokma hamuru, şerbeti çeşitleriyle İzmir’de bilinen ve tavsiye edilen lokma ustalarından biri olmuştur.

Teknolojinin ilelemesi ile yaygınlaşan lokmacılık sektörü ustalık becerisi ve bilgisi olmayan kişilerin bu sektöre girmesi yüzünden kalitenin düşmesine ve sektörün yozlaşmasına neden olmuştuır. Lokmacı Gürbüz olarak hayır işlerine yönelerek işletmeyi yenileyerek ve yeni mobil araçları bünyemize katarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bizim için anahtar kavramlar kalite, en uygun fiyat, hijyen ve müşteri memnuniyetidir. Bu İlkelerimizle ve değerli halkımıza uzun yıllar hizmet vermenin gururuyla işimizi en doğru şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Lokma Siparişi Formu

Sipariş vermek için lokma dökümü formunu doldurarak bize gönderin, hemen lokma siparişinizi hazırlayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.