Lokmacı Gürbüz’ün Diğer Lokmacılardan Farkı Nedir?

lokmacı gürbüz izmirLokmacı gürbüz 2000 yılında seyyar lokmacılık faaliyetlerine başlamış olsa da Gürbüz usta 1980’li yıllarda pastacılık ve tatlıcılık sektörüne girmiş ve zamanla İzmir’de ünlü ve önemli pastanelerde ustalık yapmıştır. Gürbüz Usta’nın kendine has lokma hamuru, lokma şerbeti ve sos çeşitleriyle diğer lokmacılardan ayrılarak İzmir’de aranan ve tanınan ustalarından olmuştur.

Günümüzde lokma makinelerinin gelişmesiyle yaygınlaşan lokmacılıkla sektörü içerisinde birlikte tatlıcılık ve pastacılık ile alakası olmayan kişilerin sektöre girmesi ve faaliyette bulunmaya başlaması lokmacılıkta kalitenin düşmesine neden olmuştur. Böyle bir zamanda kaliteli lokma döktürmek ve yaptığınız hayırın insanların damak tadında iz bırakması daha da dikkat gerektiren bir konu haline gelmiştir.

Bu anlamda hayır yaptırmak, lokma döktürmek için güvenilir, işinin ehli, kaliteye önem veren bir lokma firması bulmak oldukça önemlidir.

Lokmacı Gürbüz’ün Diğer Lokmacılardan Farkı Nedir?

Lokmacı Gürbüz olarak bizim için kalite, hijyen, en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir. Bu anlayışla hayır işlerinizde geleneksel tatları koruyarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

En iyi lokma firması olma yolunda edindiğimiz vizyonla malzemelerin temin edilmesinden servise sunulmasına kadar her aşamada en iyi olmayı hedeflemekteyiz.