Lokmacı Gürbüz

Lokma dökümü  İzmir ile özdeşleşen ve şehirin vazgeçilemez değerlerinden biridir. Başta mevlit, kandil gibi dini günlerde iyi lokmacılar tarafından dağıtılan ve diğer önemli günlerin başlıca lezzeti olarak şehrin geleneksel ritüelleri arasında yer alan ve lokma firmaları tarafından yapılan İzmir Lokma; gerek çıtırlığı gerekse damakta bıraktığı eşsiz lezzetiyle Lokmacı Gürbüz mutfağında yer alan mükemmel tatlılardan biridir.

İzmir Lokma Siparişi

Her kentin kendini yansıtan bir ruhu olduğu gibi İzmir’in de geleneğiyle yaşatılan kendine özgü ruhu İzmir’liler için Lokma döktürme geleneğini değerli kılmıştır. Lokmacı gürbüz firması olarak

izmir lokma
saray lokma

Saray Lokma Döktürme

İsmini Osmanlı sarayından alan Saray Lokma, dışı çıtır çıtır içi yumuşacık ve baharatlı aromalı şerbetiyle damağınızda bıraktığı tatla sizi tarihin derinliklerine götürmektedir.

Lokma Bizim İşimiz

Lokma firmaları arasında en iyilerin başında gelen Lokmacı Gürbüz; İzmir Lokma, Saray , Fındık Lokma, İrmik Helvası Çeşitleri, Tavuklu Pilav ve Aşure dağıtım hizmetlerini uygun fiyatı ve kaliteli malzemeleri ile sunmaktadır.

Un – İrmik Helvası Dağıtımı

Türk mutfağının köklü ve vazgeçilmez tatlılarında olan un helvası, irmik helvası, dondurmalı irmik helvası, tereyağlı irmik helvası damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakmaktadır.

irmik helvası, dondurmalı irmik helvası, tereyağlı irmik helvası
tavuklu pilav döner pilav

Tavuklu Pilav, Döner Pilav

İzmirde geleneksel hayır yemeklerimizin başında gelen tavuklu pilav ve döner tavuk kaliteli malzemelerle hazırlanarak pilav tavuk ayran menüsü olarak misafirlerinize ikram edilmektedir.

Saray Lokma Tarihi

Osmanlı Sarayına kadar uzanan bir geçmişi olan İzmir Saray Lokma hem tarihi yönü hemde lezzeti bakımından mükemmel bir türk tatlısıdır. Hamurun sıvı yağda kızartılarak servis edildiği lokma karışımında maya, tuz, şeker ve un bulunur. Geleneksel olarak geçmişten günümüze dökümü yapılmakta ve tüketicilerin beğenisine izmir lokmacıları tarafından sunulmaktadır. Diğer bir çeşidinede izmir lokması denmektedir.

Lokmacı Gürbüz – İzmir

Hızlı Lokma Sipariş Formu

İzmir, saray, fındık lokma döktürme, tereyağlı irmik helvası siparişi, tavuklu pilav siparişi

3 + 4 = ?